Facts about 3B Season

3. listopadu 2012 v 14:45 | Kristen (Liars-daily) |  Informations Pll

1. "A" si vybírá oblíbence
Když byla lucy optána, jestli to, že byla unesena "A" z Arii dělá oblíbený terč "A", řekla: "určitě je jedna dívka, na kterou je "A" zaměřen/á víc než na ostatní, ale nevím, jestli můžu prozradit, kdo to je." "To, co je šílené je, že "A" ví všechno o životech všech a ví, čím si prochází soukromě i emocionálně a zaměří se na jejich nejslabší místa." vysvětluje. Vzhledem k tomu útoku na Ariu, situaci s Maggie a to, že její táta je teď podezřelý za to, že je v "A" týmu, je Aria nejslabší místo?
2. Ali uvidíme víc, než obvykle
"Myslím, že mě uvidíte trochu více pravidelně" řekla Sasha. "Stává s to velmi zajimavým. Je tu spousta překvapení, které se dozvíte v druhé části série. Spousta šťavnatých, šílených a temných věcí a dozvíte se spoustu překvapujících věcí o Ali. Je šílená možnost, že se na tom bude podílet i trocha vědy."
3. Jenna bude odstrkovat lidi.
"Jenna má vělký strach z dívek z důvodu, který se dozvíte." prozradila Tammin. "Chvíli nechce být vůbec poblíž. Dělá základní věci. aby od sebe lidi odradila, které uvidíte až v prběhu série. Brzy se vrátí s opravdu velkou ránou."
4. Co je před Emily a Paige?
Lindsey nám řekla, že sezóna 3B bude pro Paige traumatizující. "Paige je tak trochu izolovaná od dívek, tedy kromě Emily." prozradila. "Emily se musí postarat hlavně o sebe a trochu se drží dál od dívek. Paige je znepokojená vlastními pocity a starostmi."
5. Lucas zmizí?
Brendan nám řekl "uvidíme Lucase v pár dalších epizodách a pak v pár epizodách v další sezóně." Ale co je mezi tím? Brendan řekl, že to nesmí prozradit, ale řekl, že nám vše bude dávat smysl až uvidíme nové epizody. Také odhalil, že Lucas bude docela děsivý, jako už jsme mohli vidět. Kvůli tomu "jeho vztah s Hannou se bude částečně vracet k tomu, jak to začalo."
6. Více "Maggie" drama pro Ezru a Ariu
Lucy nám řekla "určitě uvidíte víc Maggie a určitě uvidíte i Ezrova syna. To způsobí spoustu chaosu a spoustu bolesti pro Ezriu." Pokračuje "Je tu snaha přijít na to, co je nejlepší nejen pro ně jako jednotlivce, ale on teď má někoho o koho se musí postarat. Aria musí ještě víc dospět a přijít na to, co chce pro sebe a pro svou budoucnost." Mohlo by tohle znamenat jejich blízký rozchod?

zdroj:prettylittleliars.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama